Kutzer olarak her biri alanında uzman ekibimizle,çözüm odaklı çalışmalarla her zaman en iyiyi hedefliyoruz.

Kutzer Makina, Yumuşak Şeker(Jelly), Sert Şeker(Toffy), Licorice, Sakız ve diğer gıda makinaları imalat sektöründe uzun yıllar çalışan uzman kadrolar tarafından kurulmuştur.
Gıda Makinaları imalatında, uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve teknolojiyi sürekli takip ederek müşerilerine hizmet vermekte, kalitesiyle ve satış sonrası desteğiyle de müşterilerinin tercihi olmaktadır.

Teknolojik yatırımları ve AR-GE çalışmalarına verdiği önemle makinalarını daha sorunsuz, daha güvenli çalışmasını sağlamakta ve insan gücünü en alt seviyelere indirmektedir.

Bu vesileyle çözüm ortaklarımızla; (tedarikçilerimiz, müşterilerimiz, çalışanlarımız, hatta rakiplerimiz) ilişkilerimizde “önce güven” ilkesi ile hareket ederek, bir defalık değil uzun soluklu çalışmaları hedefliyoruz. Bizler iş hayatımızda; tüm ilişkilerimizde değer oluşturmak, kazandırarak kazanmak, beraberce kazanmak felsefesi ile hareket ediyoruz. Son teknoloji ürünlerimiz, alanında uzman çalışanlarımız ve yılların tecrübesi ile sizlere %100 Hizmet Kalitesi sunuyoruz…

Kutzer Makina Sanayi A.Ş 

İHTİYACA ÖZEL PROJELER

Vereceğimiz tüm hizmetleri en ince ayrıntısına kadar belirtiyoruz.
En kısa süre içerisinde istediğiniz projenin teklifini, size vereceğimiz tüm hizmet detaylarını belirterek onayınıza sunuyoruz. Sağlıklı fiyatlandırma yapabilmemiz için projeniz ile ilgili tüm detayları belirtmenizi rica ederiz.